O nás

Sme rodinná spoločnosť zaoberajúca sa interiérovými a exteriérovými dizajnovými farbami, omietkami, nátermi na rôzne povrchy

Spoločnosť zamerala svoju pozornosť na kvalitu farieb, omietok, zatepľovacieho systému, náterových hmôt, drevo, kovy a iné produkty. Zakladá sa na niekoľkoročných skúsenostiach z vývoja výroby disperzných farieb. Prvotnou úlohou firmy bolo získať meno výrobcu kvalitných dodávateľov. Výrobky firmy, omietky sú zárukou vysokej kvality – predovšetkým s ich užitočnými vlastnosťami a ich preukázateľnou dlhodobou ochranou povrchov. S ohľadom na ich environmentálnosť sa veľké množstvo spotrebiteľov preorientovalo práve na tieto disperzné farby a omietky.

Predajňa

interiér

Predajňa

interiér

Predajňa

vchod

Sklad

interiér

Email

revcolor@revcolor.sk

Zavolajte

0918 058 918

Sme otvorení

Po – Pi: 7:30 – 16:00

Adresa

Kollárova 4096, 036 01 Martin

Originálne riešenia pre vaše stavby

Pri nákupe v našom obchode môžete očakávať nielen vysokú kvalitu produktov a odbornú pomoc, ale aj výhodné ceny a pravidelné akcie a zľavy pre našich verných zákazníkov. Sme hrdí na to, že sa snažíme urobiť nákup farieb a omietok čo najjednoduchším a príjemnejším zážitkom pre našich zákazníkov..

Kontaktujte nás
Profesionálna odbornosť

Ak sa cítite zmätení alebo potrebujete pomoc pri výbere správnej farby alebo omietky pre váš dom, naši odborníci sú tu, aby vám pomohli. S ich znalosťami a skúsenosťami vám môžu poskytnúť cenné rady a odporúčania, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadovaný vzhľad a štýl.

Kvalita a výber

Pri výbere farieb a omietok si môžete byť istí, že ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných značiek. Naše farebné odtiene sú bohaté, žiarivé a dlhotrvajúce, aby váš dom zostal svieži a atraktívny dlhé roky. Okrem toho ponúkame široký výber rôznych druhov omietok, aby ste mohli vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.