Revcolor

Originálne riešenia pre Vaše stavby

Miešanie farieb a omietok na počkanie

V predajni si za pomoci našich šikovných kolegýň vyberiete odtieň, druh a množstvo materiálu. Po odsúhlasení odtieňov Vám kolegovia v sklade namiešajú všetko potrebné. Počas čakania si môžete v kľude vychutnať kávičku alebo čaj a poobzerať sa po predajni, či Vás ešte niečo neosloví. Čakacia doba je rôzna - závisí od množstva farby alebo omietky, ktoré potrebujete. Pri väčšom množstve sa pre namiešané vedrá môžete vrátiť neskôr alebo na druhý deň. V prípade potreby Vám za poplatok naším autom tovar dovezieme na miesto určenia.

Vizualizácia

Neviete si predstaviť, ako bude Váš dom vyzerať? Ušetrite si sklamanie zo zle vybraného odtieňa alebo rozdelenia fasády a využite možnosť vytvorenia vizualizácie ešte pred maľovaním alebo omietaním. Na vytvorenie vizualizácie sú potrebné fotky Vášho domu zo všetkých strán.

Poradenstvo

Potrebujete poradiť na Vašej stavbe? Príďte a dohodnite si stretnutie s našim tímom priamo u Vás doma. Prinesieme si pomôcky, ktoré nám pomôžu pri výbere správneho odtieňa farby, omietky, dekorácie, tapety.... Máte problém s vlhnúcimi múrmi domu? Prídeme, odmeriame vlhkosť steny a navrhneme riešenie.