Revcolor

Originálne riešenia pre Vaše stavby

STOP-ni pleseň v pravej chvíli !!!

 ANSILVER Profi

Na báze aktívneho striebra

 • Je moderný protiplesňový a antibakteriálny prípravok určený k preventívnemu alebo sanačnému ošetreniu ineriéru a exteriéru stavieb, hlavne k náterom omietok. Výhody prípravku – jednoduchosť použitia a dlhodobosť účinku ho predurčuje k použitiu všade tam, kde je potrebné zaistiť mikrobiálnu čistotu prostredia.
 • Pri dodržaní správneho dávkovania a aplikácie je pre sanáciu zaručená minimálna doba účinnosti prípravku 12 mesiacov odo dňa aplikácie. Praktická skúsenosť však túto dobu niekoľkonásobne prevyšuje!ansilver_profi111

  ASANEX

 • Je kvapalný antibaktetiálny, hlavne protiplesňový suspenzný prípravok s bieliacim účinkom určený na komplexnú sanáciu vlhkých múrov budov a pivničných priestorov, ako aj kúpeľní, skladov ovocia a zeleniny a pod. Prípravok pôsobí na celú škálu mikroorganizmov, ktoré sa zvyknú vyskytovať na vlhkom povrchu.
  asanex-111

  PROTIPLESŇOVÝ ZÁSYP

 • Zásyp slúži na udržovanie čistoty vnútorných povrchov všetkých druhov obuvi, ich konzerváciu počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachu už používanej obuvi alebo zabráneniu vzniku zápachu pri novej obuvi. Môže byť takisto použitý do všetkých druhov rukavíc (pracovných, športových, na bežné nosenie). Ich vysypaním je dosiahnutý suchý pocit pokožky aj pri dlhodobej práci napr. v latexových alebo gumených rukaviciach. Môže sa používať aj priamo na pokožku nôh a rúk, do podpazušia, pod prsníky a na všetky miesta tela, ktoré sú silno namáhané potením a slabým odvetraním. Má výrazný antibakteriálny účinok, ktorý je zabezpečený obsahom prípravku ANSILVER.
  biostat-zasyp
« Späť